Linnavarakomisjoni tööaruanne ajavahemikul 07.12.2005 kuni 31.12.2006

Автор: lm

Ajavahemikul 07.12.2005 kuni 31.12.2006 toimus 25 linnavarakomisjoni koosolekut, kusjuures:

  • neist 2 toimus 2005. aastal;
  • neist kaks olid erakorralised;
  • neist kümmet juhatas komisjoni aseesimees.

Kokku vaadati komisjonis läbi 245 eelnõu. Linnavarakomisjoni otsused eelnõude osas olid järgmised:

  • toetas eelnõu esitatud kujul – 235 eelnõu
  • ei toetanud eelnõu – 1 eelnõu
  • toetas eelnõu parandusettepanekutega – 8 eelnõu
  • suunas eelnõu komisjonis II lugemisele – 1 eelnõu

Tallinna Linnavolikogu linnavarakomisjoni praegune koosseis kinnitati Tallinna Linnavolikogu otsusega nr 288 24. novembrist 2005.a. Ülaltoodud perioodi jooksul muudeti komisjoni koosseisu Linnavolikogu otsusega seitsmel korral: TVKO nr 310 22. detsember 2005, TVKO nr 3 26. jaanuar 2006, TVKO nr 53 23. veebruar 2006, TVKO nr 204 15. juuni 2006, TVKO nr 244 24. august 2006, TVKO nr 294 05. oktoober 2006, TVKO nr 353 14. detsember 2006. Tallinna Linnavolikogu otsusega nr 140 20. aprillist 2006 kinnitati komisjoni esimeheks Leonid Mihhailov.

Komisjoni liikmed võtsid koosolekutest osa alljärgnevalt:

Leonid Mihhailov (komisjoni esimees) 20 korda (valiti komisjoni esimeheks Linnavolikogu otsusega nr 140 20.04.2006)

Deniss Boroditš (komisjoni aseesimees) 18 korda

Remo Holsmer 2 korda (vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 23.02.2006 otsusega nr 53)

Nikolai Kazakov 2 korda (vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 05.10.2006 otsusega nr 294)

Oksana Kostina 3 korda

Igor Kravtšenko 20 korda

Juri Poljakov 14 korda

Taavi Rõivas 7 korda (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 26.01.2006 otsusega nr 3)

Anna-Greta Tsahkna 6 korda (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 15.06.2006 otsusega nr 204 ning vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 14.12.2006 otsusega nr 353)

Nikolai Degtjarenko 6 korda (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 24.08.2006 otsusega nr 244)

Erki Nool 1 kord (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 05.10.2006 otsusega nr 294)

Oleg Rebane 2 korda

Elmar Sepp 9 korda

Larissa Škurat 22 korda

Taavi Aas 12 korda

Indrek Ahlberg 17 korda

Alo Brandt 22 korda

Jüri Jõgeva 8 korda

Robert Kalm 10 korda

Vello Lokk 5 korda (vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 15.06.2006 otsusega nr 204)

Madis Martinson 16 korda

Priit Pärtelpoeg 25 korda

Rünno Sulg 10 korda

Toivo Susi 21 korda

Rain Veetõusme 6 korda

Lauri Laasi 0 korda (vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 22.12.2005 otsusega nr 310)

Maria Beljatskaja 1 kord (vabastati komisjoni liikme kohustustest Linnavolikogu 24.08.2006 otsusega nr 244)

Toomas Puura 9 korda

Peep Aaviksoo 2 korda

Rene Reinmann 15 korda (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 22.12.2005 otsusega nr 310)

Aivar Reivik 0 korda (kinnitati komisjoni liikmeks Linnavolikogu 14.12.2006 otsusega nr 353)

Leonid Mihhailov, Linnavarakomisjoni esimees

Maarja Luiker, Linnavarakomisjoni sekretär